Všechny kategorie
EN

Domů> O nás > O nás

4

 Techray Medical Technology Co., Ltd je inovativní společnost, která integruje výzkum, návrh, výrobu, prodej, instalaci a poprodejní služby do inteligentního systému založeného na čištění zeleného lékařského prostředí.

Techray se zaměřuje na oblast kyslíkového zdraví, což je profesionální značka v průmyslu výroby kyslíku na bázi molekulárního síta pro lékařské účely. Jako národní účastníci a zadavatel nového standardu pro lékařský molekulární sítový systém generování kyslíku společnost Techray nepřetržitě vyhrála nabídku s první cenou v projektu výroby kyslíku na plošině společného logistického oddělení Ústřední vojenské komise. 

Techray má silný inovativní tým technických expertů, který vytvořil silné výzkumné centrum integrující technický, profesionální a systematický výzkum s mezinárodními výzkumnými institucemi a univerzitami v oblasti molekulárního síta. Společnost vlastnila více než 100 kvalifikací nové technologie duševního vlastnictví v oblasti lékařského systému generování kyslíku na molekulárním sítu. Získala 5 národních patentů na vynález pro náš exkluzivní inteligentní modulární generátor kyslíku. V současné době byla společnosti Techray udělena provinční slavná značka ISO9001, certifikace systému řízení kvality ISO13485 a certifikace ISO14001 a OHSAS18001 a také získala certifikaci high-tech podniků a dvojitých softwarových podniků. Všechny produkty mají kvalifikaci lékařského průmyslu

Techray poskytuje komplexní řešení systému lékařského kyslíku založené na silné technologii a výhodách personalizované integrace. S naším neustálým úsilím po mnoho let jsme vytvořili zdravou prodejní a servisní síť, kterou lze dosáhnout na východní, západní, jižní, severní a střední oblast. Společnost zřídila více než 30 poboček a poskytovala vysoce kvalitní služby pro více než 2500 zdravotnických zařízení.

V budoucnu se Techray bude i nadále soustředit na naše technologické inovace s dobrou podporou kapitálu a poskytovat našim zákazníkům nejlepší vysoce kvalitní služby a významně přispívat k našemu čínskému zdraví kyslíku.

Základní informace
SpolečnostTechray Medical Technology Co., Ltd.
Založena2007 Rok
TypVýrobce a obchodní společnost
Primární službyLékařská PSA modulární kyslíková rostlina
Další produktySystém plnění kyslíkových lahví, lékařský plynovod Peoject, lékařský vzduchový systém, lékařský vakuový systém, koncentrátor kyslíku pro domácí použití
značkaTechray
AdresaBudova 1F-3F A1, Lugu International Medical Equipment Industry Zone, č. 229, Guyuan Road, Changsha, Hunan, Čína
Obchodní trh
Hlavní trhJihovýchodní Asie, Afrika, Střední východ, východní Asie, západní Evropa, jižní Asie, Oceánie, zeměkoule
Nejbližší přístav pro export produktuChangsha, Shenzheng, Šanghaj
Dodací doložky v obchodním režimuFOB, EXW, CIF, FCA
Přijatelné způsoby platbyT/T, L/C, PayPal, Western Union, hotovost
Zda je k dispozici nějaká zahraniční kancelářNe
Obchodní obrat102 milionů USD ročně
Objem exportu15 milionů USD ročně
Počet zaměstnanců zahraničního obchodu15
Počet badatelů120
Počet inspektorů kvality10
Počet všech zaměstnanců500
Informace o továrnách
Oblast výroby40,000m2
Zaměstnanci500
Rostlina Přidat Tongfa workshop, č. 679, Lugu Avenue, Changsha Hi-tech Development Zone, Yuelu District, Changsha